חשוב לוודא כי בחרת שמלת כלה שתתאים לך

יום הכלולות מתקרב, ולבטח את מאוד מתרגשת. על מנת למצוא את שמלת כלה שתתאים לך במיוחד, יש לכתת רגליים.

יש הרבה מאוד סלוני כלות ומעצבי שמלת כלה כמו עד כי קשה לבחור מבין כולם, כל שמלות הכלולות הן יפות, ולכן יש לבחור בצורה חכמה והגיוני את שמלת הכלולות שתתאים לך הכי מכולן.

חשוב שתסתובבי עם בגדים ונעליים נוחות כי תצטרכי ללכת הרבה בכל מיני סלונים לכלות עד שתבחרי את השמלה שלך.

בחירה זו, יכולה לקחת כמה חודשים, עד שתתאהבי בשמלה שכה רצית שתפאר אותך ביום הכי משמח בחייך.

רצוי כי בסלון הכלות יהיה גם מכון יופי לכלות ששם כבר תוכלי לצאת מוכנה לאולם.

שמלת כלה לכלות גבוהות או נמוכות?

יש לדעת איזו שמלת כלה לבחור, כאשר מדובר למשל בכלה גבוהה, או נמוכה, לא כל שמלות הכלות, יכולות להתאים לכולן, ולכן, יש לבחור את השמלה שתחמיא לכלה על פי מבנה גופה.

מי שאוהבת את סגנון בת הים, שמלה שהיא צמודה ארוכה ועם שובל ארוך, תהיה חייבת להיות גבוהה וחטובה שמלת כלולות עבור כלות נמוכות, יכולה להיות נפוחה וצרה בחלק העליון של הגוף.

מעצב השמלות או התופרת המתמחה בתפירה ועיצוב שמלות בסלון כלות בעל מוניטין של שנים, תוכל תמיד להתאים את שמלת הכלולות של כל כלה, ממש כמו כפפה ליד בגלל הניסיון הרב שיש לה בעיצוב והלבשת כלות.

מה שמוצא חן בעיניך לא בהכרח יכול להתאים לך…

יש כלות ששמלה מסוימת תמצא חן בעיניהן, אך יש למדוד את שמלת הכלולות, על מנת לראות אם אכן היא מחמיאה לגוף הכלה.

חשוב כי בכל פעם כשהכלה יוצאת למסע חיפושים אחר שמלת כלולותיה, היא תמדוד שלוש או ארבע שמלות, על מנת שתקבל את הרושם הנכון לגבי השמלות, וכן לא תמדוד יותר מדי שמלות כלה, על מנת שתזכור אילו סגנונות ודגמים היא מדדה, עד שתמצא את השמלה המיוחלת ליום כלולותיה. יש הרבה סוגי שמלות, אך יש להתחשב אם הכלה היא מסורתית, חילונית וכן אופי האירוע של החתונה אם הוא אירוע מפאר וגדול, או צנוע וקטן.