חתונות בחורף

בהשוואה לאירועים משמחים אחרים בחיינו כמו בר מצווה, ברית מילה ועוד הנקבעים בדרך כלל לפי תאריך מבוקש, חתונות נקבעות לפי העדפה של בני הזוג העתידים להינשא ולכן מדובר בהתלבטות לגיטימית למדי המושפעת גם משיקולים כספיים.

חודשי החורף דלים באירועים כמו חתונה והביקוש להם נמוך בהשוואה לעונה החמה, תרתי משמע. אם אתם מעוניינים להתחתן בקיץ דעו כי מדובר על אירועים שעלותם יקרה יותר מאשר אירועי חורף.

בדרך כלל אירועים המתקיימים בקיץ דורשים כמות מינימום של מוזמנים גדולה יותר בניגוד לאירועי חורף.

אך מעבר לכך, כפי שתוכלו לראות בפורטל חתן כלה, המוביל בישראל והמכיל את כל המידע הדרוש לכם לארגון חתונות ואירועים, אולמות האירועים וגני אירועים תפוסים הרבה יותר בקיץ וכך גם אנשי המקצוע האחרים, כך שסביר להניח שיהיה לכם קשה למצוא מועד בקלות בעונת הקיץ.

גם מבחינת צילומי החוץ, להתחתן בחורף פירושו יתרון גדול מאחר וכלות רבות היו מעדיפות להצטלם כשרוח קרירה נושבת על פניהם על פני הזעתן בשמלת כלה מחממת או נזילת האיפור שעל פניהן מרוב הלחות הגבוהה.

בדרך כלל אירועים וחתונות בחורף גורמים לרבים יותר להגיע היות ועונת הקיץ היא העונה בה קיימות יותר חופשות משפחתיות וטיולים למיניהם אשר מונעים מאנשים להגיע לאירוע שלכם.

יתרונות אירועי חורף

בחורף, האירועים יהיו יותר זולים, וזאת בגלל הסיבות שציינו. מעבר לכך, רוב אנשי המקצוע הדרושים לכם יהיו זמינים וכן יתגמשו במחיר המבוקש, בגלל שמדובר בעונה דלה באירועים ועבורם גם דלה בפרנסה.

תוכלו לבדוק זאת על ידי בדיקה באתר חתן כלה והשוואה בין אולמות אירועים בתאריכם שונים. אירועי חורף זולים יותר ב 20% לפחות. השוו בעצמכם ובדקו היכן משתלם לכם לערוך אירוע ולפי התקציב שלכם העומד לרשותכם.

יתר על כן, בעידן של ימינו גם גני אירועים יכולים לארח בעונה הקרה היות והם כוללים מתחם סגור לעריכת חופה הכולל רחבת ריקודים גדולה.

לכן, כאשר רק מעט קריר בחוץ ולא יורד גשם ניתן לשלב אירוע עם קבלת פנים במתחם חיצוני תחת כיפת השמיים ושאר האירוע במקום חמים וסגור יותר וזאת במחירים זולים יותר בהשוואה לאירוע קייצי בגן אירועים.