אחת הבחירות החשובות טרם החתונה היא בחירת חליפת חתן. חשיבותה נובעת מכך שהיא זאת שתכריע כיצד תיראה ותרגיש ביומך המיוחד, וככל שתקפיד על הבחירה הנכונה, כך תוכל ליהנות מיתרונותיה הרבים של חליפת חתן מושלמת ומדויקת עבורך.

בחירה נכונה של חליפה זו נובעת מהקפדה על מספר פרמטרים הכוללים שמירה על נוחות מרבית, גזרה מחמיאה, התאמת הרכב הבדים לעונה בה נערכת החתונה, וכמובן שמירה על רמת גימור גבוהה ואיכות ללא פשרות.

נוחות בחליפת חתן

פרמטר זה הינו חשוב במיוחד שהרי אתה עומד לבלות בחליפה זו מספר שעות לא מבוטל. לכן חשוב לבחור במידות הנכונות ובגזרה שתחמיא למבנה גופך ותגרום לך להרגיש בנוח. כך תוכל להתנועע בחופשיות ובקלילות, להצטלם, לרקוד וליהנות באופן הטוב והנוח ביותר.

כיצד תדע מהי החליפה בה תרגיש נוח במיוחד? חשוב להתרשם ולמדוד מספר חליפות הקולעות לטעמך, להתהלך מעט ולשבת על מנת שתוכל להרגיש עד כמה היא נוחה עבורך.

חשיבות בחירת הגזרה של חליפת חתן

חליפת חתן צריכה "לשבת" היטב על הגוף מבחינת מידותיה ולכן מומלץ לבחור חליפה זו לפחות חודשיים טרם החתונה על מנת שיהיה מספיק זמן לערוך בה תיקונים ולהתאימה למבנה הגוף כמו כפפה ליד.

כמו כן, חשוב לבחור בגזרה המדגישה אזורים מסוימים ומטשטשת אזורים אותם אינך רוצה להבליט. בדרך כלל חליפת חתן בגזרת סקיני תתאים למבנה גוף רזה ואילו למבנה גוף מלא יותר תתאים חליפת חתן בגזרה קלאסית לא הדוקה.

חליפת חתן המותאמת לעונה

חתונה הנערכת בחודשי הקיץ החמים מחייבת בחירה של חליפת חתן  מבדים אווריריים ונעימים.

בדים אלה כמו פשתן וכותנה מקנים תחושה נעימה וקרירה בשל היותם דקים. כמו כן, ניתן להסתפק בחליפה שאינה כוללת וסט או אפילו ג'קט לקבלת מראה משוחרר יותר כיאה לעונה זו. מקובל לבחור בצבעים בהירים כגון צבעי פסטל המתאימים לעונה החמה, וזאת לעומת צבעים כהים יותר כמו שחור וכחול על גווניהם שהולמים אירועים בחודשי החורף.

לחתונות בעונה הקרה יותר מומלץ לבחור בצמר, פוליאסטר וכד' שנחשבים לבדים מחממים יותר, ותורמים לקבלת מראה קלאסי ואלגנטי במיוחד.

על איכות לא מתפשרים

 כאשר מדובר בלבישת אחת החליפות החשובות ביותר בחייך יש להקפיד ולבחור חליפת חתן איכותית בעלת רמת גימור גבוהה המבטיחה לך מראה מנצח ללא חשש שמא יתגלו בעיות בעת לבישתה ויגרמו לעוגמת נפש גדולה. על כן מומלץ לבחור ברכישת חליפת חתן בחברה מומלצת ומוכרת בתחום ששמה הולך לפניה.