טיפים למציאת טבעת אירוסין

מעמד הצעת הנישואין הוא מעמד מלחיץ, גם אם בטוחים בהסכמת בת הזוג להצעה עדיין הלב דופק, ובצדק ההצעה הזו מזמינה לחיים משותפים ומיסוד הקשר, זהו צעד מכריע בדרך להקמת משפחה, בהצעת הנישואין מוצעת טבעת אירוסין, המחייבת את בני הזוג להקמת הברית המשותפת עד לנישואין שהם המעמד הרשמי והטקסי של האיחוד הזוגי, הטבעת צריכה לזהור ולקסום לבת הזוג, ועל בן הזוג למצוא טבעת שמתאימה לחשיבות הרגע אך גם טבעת שתזהר דרך משא השנים, ותמשיך לייפות ולהלום את בת הזוג.

להלן מספר טיפים למציאת הטבעת האחת הנכונה:

טיפ ראשון – טבעות אירוסין צריכות להתאים למבנה ידן של בנות הזוג, לכן כדאי לבחור בטבעת שעיצובה דק למי שאצבעותיה רחבות, ולהיפך, טבעת עבה יותר למי שאצבעותיה דקיקות, אותו חוק תקף גם למי שגוון עורה בהיר ולכן טבעת מזהב בגוון כהה תהלום אותה יותר, ולמי שגוון ידיה כהה תתאים טבעת מזהב בהיר.

טיפ שני – נהוג שטבעת אירוסין תשובץ ביהלום, זה לא מחייב ותלוי בטעמיה של בת הזוג, אם אתם הולכים לפי הנוהג דעו, טבעות אירוסין משובצות יהלום קיימת במבחר עצום של עיצובים, בסוגי מתכות, יהלומים בגוונים ובצורות שונות, יהלומים זעירים המייצרים מרבד נוצץ או יהלום גדול ומרכזי, ועוד ועוד, צאו להתרשם בחנויות תכשיטים, בבתי עיצוב של מעצבי תכשיטים, וגלו עולם עשיר של אסתטיקה ויצירתיות.

טיפ שלישי – כדאי לדעת ממה מורכבת הטבעת שלכם, קראט יהלום נמדד לפי גודלו, קראט זהב לפי אחוז הזהב הטהור במתכת, ככול שאחוז הזהב עולה אנו עולים במניין הקראט, 18, 24, וכן הלאה, אך ככול שהטבעת עולה בטוהר הזהב בה כך היא גם רכה יותר וחשופה לפגעים, ישנן מתכות יקרות אחרות כמו טיטניום, שיכולות לתת לכם מראה יוקרתי יחד עם חוזק חומרים ניכר. שווי יהלום מורכב מהגוון שלו, מהצלילות שלו וניקיונו, ממשקלו ומאופן חיתוכו, נסו ללמוד על היהלום שלכם, ולהכיר את הווריאציות השונות בעיצובו.

טיפ רביעי – תכשיטן ויהלומן הם מקצועות שונים, ניתן לרכוש את היהלום בבית עסק אחד ואת הטבעת בבית עסק אחר, לעיתים תקבלו מהשילוב קומבינציה חד פעמית, ולעיתים תבזבזו הרבה זמן על התיאום בין שני הצדדים השונים, אתם יכולים גם לרכוש את הטבעת ואת היהלום במקום אחד, בבוטיק מעצבי תכשיטים או בחנות תכשיטנות ובכך לחסוך את האנרגיה והחשש שבהתעסקות עם שני אנשי מקצוע שונים.

טיפ חמישי – טבעות אירוסין מוצעות במגוון עלויות רחב, לכן לא צריך לקרוע את הכיס עבור הטבעת האידיאלית, אך גם הטבעת האידיאלית צריכה לפעמים תיקונים והתאמות, לכן בדקו מה הם שירותי ההצרה וההרחבה של הטבעת שבית העסק יספק לכם לאחר הקנייה.

טבעת אירוסין מבטאת את אהבה לבת הזוג, לכן אנו מציעים לא לעשות קיצורי דרך ולבחור טבעת ייחודית שתקסום לבת הזוג ותסמן את האופק החדש אליו אתם יוצאים יחד.