שמלות כלה הפריט הראשון בחתונה…

ההכנות לחתונה הם חלק מהדברים המלחיצים ביותר בחיינו, זוהי תקופה לא קלה, רבת התרוצצויות אך יחד עם זאת מלאת שמחה.

לפני שבוחרים אולם, תקליטן, קייטרינג, הזמנות וכל מה שמסביב, הדבר הראשון שהכלה דואגת לו היא בחירת אחת מתוך שמלות כלה הרבות הנמצאות בסטודיו לכלות.

כלה אמורה כבר להגיע עם מידע לגבי סלון הכלות וסגנון של שמלת כלה אותו היא רוצה.

ישנן כלות המעדיפות לעצב את שמלות כלה שלהן אצל תופרת, אפילו אם אין להן מגיעה בעיצוב שמלות, פשוט כל אחת לפי איך שהיא רואה את עצמה. לתופרות, יש מגוון דוגמאות דרך מגזינים העוסקים בשמלות כלה.

היתרונות בתפירת שמלות כלה

היתרונות בתפירת שמלת כלה, זה שאת מיוחדת ואין עוד שמלה כזאת באף מקום, כי את עיצבת אותה, התופרת יכולה לתפור אביזרים נלווים שיכולים רק להעשיר את שמלת הכלה.

גם באינטרנט, ישנם קטלוגים של שמלות כלה בהם הכלה יכולה לבחור את הסגנון או את השמלה עצמה ולהביאו לתופרת על מנת שתוכל אף להוסיף לה את הטאץ' המיוחד שלה.

שמלת כלה נפוחה או צמודה?

היום יש נטייה דווקא ללכת על הסטייל של שמלת כלה צמודה, אך לא כל אחת יכולה להרשות לעצמה, בשביל שמלה כזאת, צריך גוף חטוב, אל תשכחי, כי בערב זה את אמורה להיראות במיטבך, לכן עלייך להתאים את השמלה למבנה גופך.

אם הכלה מלאה, כדאי כי תלבש שמלת כלה נפוחה, כך שלא תבליט חלקים מלאים בגופה.

כלה גבוהה וחטובה, בהחלט יכולה ללבוש שמלת כלה צמודה, אפילו עם שובל ארוך.

לי קרה מקרה אישי לפני חתונתי, כשראיתי את שמלתה של אמי ביום חתונתה מאוד התלהבתי וביקשתי ממנה שתשיג לי אותה, היא שכחה איפה היא שמה אותה, היא החליטה לחפש אותה, אך כשלא מצאה אותה בביתה, היא הייתה אובדת עצות, בדיוק באותו זמן דרשו מאתנו לערוך פינוי מקלט, אתם בטח מנחשים…

השמלה המיוחלת הייתה שם. מאוד התרגשתי שמצאנו אותה, ובדרך ששלחתי אותה לניקוי יבש, חשבתי על הגורל שלי שבאמצעות פינוי מקלטים מצאתי את השמלה של אמי ואוכל ללבוש אותה כדור המשך ביום כלולותיי…