בורג' בנימינה – גן אירועים יוקרתי מהיפים שקיימים כיום בישראל

 

מארגנים אירוע או מסיבה ועדיין לא בטוחים איפה כדאי לערוך את החגיגה? הבורג' בבנימינה נחשב במשך שנים רבות וגם היום, לגן האירועים המבוקש והיוקרתי ביותר בישראל. מדובר בגן אירועים יפהפה שכל כולו טובל בירוק, שופע בצמחיה ועצים ועד היום נערכו בו אלפי אירועים מכל הסוגים. השירות האדיב לאורחים שאין לו תחליף, האוכל המופלא במקום, שימת הדגש על כל פרט ופרט וכמובן היחס הנהדר של בעלי המקום המעניקים לכל הלקוחות את ההרגשה הטובה ביותר – כל אלו מבהירים כיצד גם היום, כמה עשרות שנים מאז שנפתח, בורג' בנימינה עדיין נמצא בראש רשימת גני האירועים המובילים והפופולריים ביותר בישראל.

גן האירועים יוקרתי וייחודי – לחגוג בו אירועים של פעם בחיים

זה לא פשוט למצוא גן אירועים ברמה גבוהה מספיק, רחב ידיים, מעוצב ושיתאים לסגנון של האירוע, שאותו אתם מבקשים לחגוג. באותה מידה, אין ספק שבחיפוש אחר מקום שעונה על כל הדרישות, אתם כמארגני החגיגה יכולים להרגיש מיואשים מרוב חיפושים, או פשוט להקל על עצמכם ולבחור מלכתחילה לקיים את האירוע בבורג' בבנימינה, גן אירועים מופלא וייחודי שבו אתם יכולים להיות בטוחים שלאורך כל הדרך – תהיו בידיים הטובות ביותר שיש בתחום האירועים.

ומה לגבי האוכל? גם הסעודה בבורג' בנימינה היא חוויה של פעם בחיים, ממש כמו זו שתרצו להעניק לאורחים שלכם. הטריות היא ערך עליון עבור השפים של גן האירועים, שמקפידים להשתמש בחומרי גלם טריים בלבד ולאפשר לטבע להעניק להם מן ההשראה שלו: רבות מבין המנות מבוססות על ירקות, תוספות שמחמיאות למגוון הרחב של המנות העיקריות הבשריות שהמקום מציע.

גם המנות האחרונות והקינוחים הטעימים ידועים באיכות הנהדרת שלהם ובצורת ההגשה שמעוררת תיאבון וחשק "להתנפל על הצלחת" כדי ליהנות מכל הטוב הזה.

המשמעות היא עבורכם, כמארחים, שאתם מזמינים את האורחים לחוויה מיוחדת במינה, המשלבת אירוע מסוגנן ברמה גבוהה ומעוצב כמו שעוד לא ראו מעולם, לצד חוויה קולינרית יוקרתית שמשאירה טעם של עוד.

 

השילוב בין הישן לחדש  שיוצר אירוע מיוחד במינו

 

גן האירועים בורג' בנימינה נחשב לאחד מהיפים שבגני האירועים הישראליים ולא סתם: הגן עצמו נמצא למרגלות הר הכרמל והוא מוקף בטבע מדהים ביופיו. לא פעם ולא פעמיים, ניתן לראות אורחים בחתונות, חגיגות בר מצווה ואירועים נוספים, עומדים ומביטים בנוף כשהם משתאים מרוב יופי.

הנצחיות של הטבע הירוק והמבנים ההיסטוריים הקיימים במתחם, מוסיפים קסם, מסתוריות ורומנטיות לבורג' בבנימינה והם מביאים לידי ביטוי, הלכה למעשה, את האופן שבו החדש והישן יכולים לחבור יחד ליצירת גן אירועים שיש בו הכל, שנשען על היופי והתפאורה הטבעית שהטבע מעניק לו – אך בו בעת מציע ללקוחותיו את הקידמה ואת הטכנולוגיות החדישות ביותר, שמסייעות ליצירת אירוע מוצלח.

מערכת הגברה איכותית, ריהוט יוקרתי, עיצוב שולחנות מרהיב הם חלק בתוך הפאזל המופלא הזה שנקרא אירוע, כאשר את הפאזל מרכיבים, בסופו של דבר, מארגני האירוע בשילוב עם הצוות המקצועי המוכשר של בורג' בנימינה. לפרטים נוספים לחצו: גן אירועים

בחשיבה משותפת עד לפרטי הפרטים, הצוות האדיב מעניק מהידע שלו לכל אחד ואחת מן הלקוחות ועוזר להם להרים אירוע שמח ומרגש, שנותן כבוד לעבר העשיר של המקום אך מסתכל אל העתיד בשמחה.