איפור כלה דורש מקצועיות וניסיון של המאפר\ת

איפור כלות הוא ללא ספר אחד המרכיבים החשובים ביותר במראה הכללי של הכלה ביום חתונתה. 

כלה מייחלת למראה המושלם ביום חתונתה זאת הרי ההזדמנות שלה להיראות הכי יפה וזוהרת לבושה בשמלת הכלה עליה חלמה משחר ילדותה.

הדבר המרכזי שתופס את מירב תשומת הלב של כולם הוא ללא ספק שמלת הכלה, אך מה שכולם לא יודעים הוא שגם האיפור ועיצוב השיער משחקים תפקיד לא קטן ביצירת המראה המושלם וההרמוני.

איפור שנעשה בקפידה על ידי ידיים מקצועיות הוא זה שעושה את ההבדל בין כלה מיוחדת לבין עוד כלה רגילה ללא שום קשר לשמלה אותה היא לובשת.

למעשה האיפור הוא כה חשוב ללוק הסופי ובמידה והא נעשה כראוי הוא זה שיקבע את המראה המושלם של הכלה.

הוא חייב להיעשות בהתאמה מלאה לכלה תוך התייחסות לשמלת הכלה שהיא לובשת.

במידה ושמלת הכלה היא גרנדיוזית ומפוארת ומאוד מנופחת אין להגזים עם האיפור וכמובן גם עם עיצוב השיער כדי לא ליצור מראה כבד ומגושם.

איפור כלות חייב להיות ולהיראות טבעי ולהדגיש את יופייה של האישה אך יחד עם זאת עליו להיות בולט אך מעודן ולא בולט וגס במיוחד.

מעבר לכך שהוא צריך להיות תואם לאופי השמלה , איפור כלות חייב להיות מוקפד ואיכותי וכמובן עמיד בכל תנאי מזג אוויר. הוא חייב להצטלם ולעבור בתמונות יפה אך גם לבלוט בעדינותו בסרט החתונה.

ולכן כאשר פונים למאפר כלות יש לוודא שאכן מדובר באיש מקצוע שמאחוריו עומד ניסיון עשיר באיפור כלות.

רק בעל מקצוע בתחום זה יכול להביא את האיפור היצירתי והמיוחד ויחד עם זאת לשמור על כל ככלי איפור כלות הנדרשים לערב זה.

כמו בעיצוב שיער לכלות גם באיפור יש טרנדים ואופנות כאשר ישנן שתי מגמות בולטות: האחת, שאומרת כי יש לאפר את העיניים היטב ולשים את מירב הדגש עליהן כאשר בדרך כלל האיפור באזור זה הוא מראה מעושן ושפתיים מאופרות בעדינות, בגוונים טבעיים.

והמגמה השנייה באיפור כלות היא בדיוק להיפך: שפתיים מאופרות בקפידה בצבעים עזים כמו אדום ובורדו ועיניים מאופרות באופן הטבעי ביותר עם צלליות בגוון טבעי.

הנה כמה דברים שחשוב לדעת על איפור כלות:

מאפרת מקצועית:

מומלץ מאוד לשכור מאפרת מקצועית ליום החתונה. יש להם את הכישורים והמומחיות הדרושים כדי ליצור מראה ללא רבב ולאורך זמן המשלים את התכונות שלך ומשפר את היופי שלך.

תעשי איפור נסיון:

חשוב לעשות תאום ציפיות עם המאפרת ואם אפשר איפור ניסיון שבוע שבועיים לפני לפני יום החתונה כדי להבטיח שאת מרוצה מהתוצאות. זה ייתן לך ולמאפר\ת את האפשרות לבצע את כל ההתאמות הנדרשות.

בחרי מראה המשלים את השמלה והמראה שלך:

איפור הכלה שלך צריך להשלים את השמלה שלך ואת ההמראה הכללי של החתונה שלך. אם אתם עורכים חתונה מסורתית, אולי כדאי לכם ללכת על מראה קלאסי ונצחי. אם החתונה שלך מודרנית ועכשווית יותר, תוכל להתנסות עם מראות איפור נועזים יותר.

בחרי באיפור עמיד ועמיד למים:

ימי חתונה יכולים להיות ארוכים, ואת רוצה שהאיפור שלך יחזיק מעמד כל היום והלילה. בחרי במוצרי איפור עמידים ועמידים למים כדי להבטיח שהאיפור שלך יישאר במקום, אפילו דרך דמעות וזיעה.

התאמת האיפור לתכונות שלך:

איפור הכלה שלך צריך לשפר את התכונות הטבעיות שלך, לא להסוות אותם. אתה רוצה להיראות כמו הגרסה הטובה ביותר של עצמך ביום חתונתך, לא כמו מישהו אחר לגמרי.

טיפוח העור:

טיפוח עור טוב חיוני להנחת איפור ללא רבב. הקפד לנקות, לגוון ולהעניק לחות לעור שלך לפני מריחת האיפור.

קחי בחשבון את התאורה והצילום: התאורה והצילום ביום חתונתך יכולים להשפיע על מראה האיפור שלך. המאפרת שלך צריכה להכיר סגנונות תאורה וצילום שונים ולהתאים את האיפור שלך בהתאם.

בסך הכל, איפור כלות אמור לשפר את היופי הטבעי שלך ולגרום לך להרגיש בטוחה ויפה ביום חתונתך.