כמה אטרקציות שישדרגו לכם את חתונה

תוספות מיוחדות הנקראות אטרקציות לאירועים הם הדבר הבא בעולם האירועים ובמיוחד בחתונות.

כולנו רוצים לגרום לאורחים להאמין שהחתונה שלנו הייתה הכי מיוחדת ולגרום להם לחוויה בלתי נשכחת.

הרי החתונות של ימינו כמעט זהות אחת לשניה כאשר בכל חתונה ישנה את החופה, רחבת הריקודים והארוחה המכובדת.

כדי להשאיר רושם טוב מהאירוע ולייחד אותו מיתר החתונות, מוסיפים זוגות רבים אטרקציה שמהווה את מרכז תשומת הלב של האורחים.

עם הזמן הולך וגובר מגוון האטרקציות ולבני הזוג הנישאים נותר לבחור בהתאם להעדפותיהם ולתקציב הכולל העומד לרשותם.

על הקשת הרחבה של האטרקציות ניתן למצוא שלל מחירים החל מהזולות שבהן כמו הפרחת יונים או בועות סבון לאוויר ממכונות מיוחדות וכלה בהזמנת אומן אורח מפורסם כמו זמר או אפילו להקה מקצועית מיוחדת.

מהן האטרקציות לחתונות בימינו שהולכות ותופסות תאוצה?

ובכן, ניתן לראות כי מיצג רקדניות לטיניות הן בהחלט להיט כמו גם הפרחת פרפרים צבעוניים מתוך קופסאות, בועות אלכוהול המשתחררות לאוויר המוסיפות לא רק התלהבות אלא גם תורמות לאווירה, בלוני אורז גדולים ומרשרשים ואפילו צוות להטוטני אש לחימום האווירה תרתי משמע.

אטרקציה מיוחדת בה נוטלים חלק החתן והכלה

ניתן למצוא לאחרונה עוד אטרקציה מיוחדת בה נוטלים חלק החתן והכלה ומבצעים ריקוד מקורי משלהם על במת הריקודים או אפילו שרים דואט משל היו זמרים מקצועיים.

לאחרונה, יש גם אטרקציה חביבה כמו הקרנת סרט מונפש על גבי מסכים ענקיים של האולם או גן האירועים, על ידי בני הזוג בו הם מסבירים בצורה משעשעת כיצד הגיעו עד הלום.

מה עוד ניתן למצוא בתחום האטרקציות?

כנריות או נגני סקסופון, להקת מתופפים או נגינת שופרות, שיר מקורי בהקדשה לכלה או לחתן ואפילו מגנטים עם תמונה מהאירוע לכל אורח או מחזיקי מפתחות מיוחדים הכוללים תמונה והוקרה על השתתפותם באירוע.

חשוב להבין שגם אטרקציה זולה עושה את העבודה וגורמת לאירוע להיות יותר ייחודי ולכן גם בני זוג שתקציבם מוגבל יכולים לחשוב על אטרקציה מקורית ולא יקרה כדי להפתיע את האורחים הרבים שבאו לכבד אותם בנוכחותם.

יש להתאים כמובן את האטרקציה לקהל הנוכחים- אם למשל בקהל יהיו הרבה מאוד ילדים אולי כדאי לוותר על מופע להטוטי אש ולהזמין אטרקציה שמתאימה גם לילדים.