שמלות כלה 2013, שמלת כלה 2013

שמלות כלה איך לבחור שמלה מתאימה?

אין יפה מכלה ביום חתונתה – על כך מסכימים כולם. פרט לאור בעיניים ולזוהר שהיא מקרינה, יש בכל זאת כמה פרטים שצרך לחשוב עליהם זמן רב מראש, בכדי לעזור לאותן ניצוצות לבלוט עד כמה שיותר. אחד הדברים החשובים והמשמעותיים הוא כמובן שמלת הכלה.

שמלות כלה 2013 מבחר עתידי אין סופי

יש מספרים גדולים מאוד של מעצבים ותופרות של שמלות כלה, גם מהמשובחים ביותר יש רבים, וכמובן, יש דגמים וסגנונות בכמות אין סופית. נשאלת השאלה איך לא לטבוע בים הגדול הזה, איך לא להתבלבל, ולהצליח לבחור שמלה שבה הכלה תיראה "מיליון דולר"?

המבחר והמגוון הגדולים מאפשרים לכל אחת למצוא את הדגם ואת הסגנון לטעמה, מה שיפה בעיני אחת, ויראה נפלא עליה, יהיה חסר טעם בעיני אחרת, וגם לא יראה עליה טוב. לכן, אין כלה שלא תוכל למצוא את השמלה האולטימטיבית שלה.

כמו כן, על הכלה להרגיש טוב ונוח להסתובב בשמלה שלה, הרי מדובר בערב ארוך ביותר, ואסור שיהיה ולוּ פרט קטן שיעיק עליה. יש שמלות כלה 2013 בסגנונות שונים: שמלות בסגנון קלאסי, בסגנון מודרני, בסגנון וינטאז', בסגנון כפרי ועוד. כדאי לדעת, כי מעצבי  שמלות כלה 2013 לומדים פרט לעיצוב ותפירה גם לימודי עיצוב גרפי, כי פעמים רבות השמלות נראות כמו יצירת אומנות של ממש.

חיפוש אחרי שמלות כלה

את שמלת הכלה צריך להתחיל לחפש ולבחור זמן רב לפני האירוע, משום שמדובר בשמלה שזמן התפירה שלה ארוך למדי, ויש צורך להגיע לסלון הכלות מספר פעמים למדידות, בכדי להתאים את השמלה בצורה מושלמת לגופה של הכלה. שמלות הכלה נתפרות מבדים מיוחדים: תחרות למיניהן, אורגנזה, טולים ועוד, ולכן, הרבה מהעבודה נעשית ביד ולא במכונת תפירה.

הצעד הראשון שצריך לעשות הוא שיטוט באינטרנט, בכדי להחליט על הכיוון הכללי. לאחר מכן, חשוב לקבוע תור אצל 2 – 3 מעצבים שהשמלות שלהם דיברו אליכן. מצד אחד - מומלץ לבדוק יותר ממעצב אחד, מצד שני – רצוי לא להגזים במספר, בכדי לא להגיע להצפה מבלבלת.