ריהוט משרדי או ביתי לסלוני כלות, אולמות אירועים

כאשר מרהטים משרד, השאלה הראשונה שצריכה להישאל היא – מה היינו רוצים לשדר?... איזה מסר אנו מבקשים להעביר ללקוח שעבר את סף דלתנו?... תלוי כמובן איזה שירות אנו נותנים. משרד עורכי דין לא יכול להראות כמו משרד תווך, ולשכה של מנכ"ל חברה תראה אחרת מחדרו של רופא משפחה בקופת חולים. הרושם הראשוני שמקבל הלקוח מתחיל כמובן עם פריט ריהוט משרדי ראשון שעיניו רואות–דלפק קבלה. דלפק קבלה הוא חלון הראווה של המשרד, ויוצר את האינטראקציה הראשונית עם הלקוח הפוטנציאלי.

דלפק קבלה ייצוגי ופונקציונאלי

רהיטים למשרד בכלל, ודלפק קבלה בפרט, מעבירים אינפורמציה א-מילולית ללקוח או אורח שמגיעים למשרד. עמדת קבלה מעוצבת ואיכותית, מרוהטת בכיסאות ואביזרים נוספים אסתטיים ונוחים, מעידה על מעסיק רציני שדואג לעובדיו ומשקיע בהם, וכך גם מתייחס ללקוחותיו. הצצה נוספת אל חדר המתנה מרוהט בטוב טעם ובריהוט איכותי, משלימה את התמונה ויוצרת אצל הלקוח אווירה של אמון והרגשה שהגיע למקום הנכון. ברגע כזה בדיוק ממלא כל ריהוט משרדי את תפקידו, ומצדיק את ההשקעה שהשקיעו ברכישתו.

כיצד יוצר ריהוט משרדי אווירה?

היכנסו לאתר הבית של ארנה מעצבים רהיטים בעיצוב אישי

קיים בשוק שפע סגנונות ועיצובים לריהוט משרדי, ל כסאות מנהל של אולם אירועים שעשוי מחומרים שונים כמו- עץ, מתכת, פלסטיק, זכוכית, עור ועוד. שילובים שונים בין חומרים, עיצובים וצבעים, יוצר אווירה ספציפית ורושם ראשוני על מי שנכנס למשרד. רהיטים למשרד שעשויים מעץ ועור לדוגמא, משרים אווירה קלאסית יוקרתית ורצינית, בעוד שריהוט צבעוני העשוי משילוב של פלסטיק מתכת וזכוכית, יוצר אווירה קלילה מודרנית וחדשנית. מובן שגם לצבעי הרהיטים יש משמעות, וכאשר מעצבים משרד צריך לחשוב על קהל היעד ואיזה עיצוב הכי ידבר אליו.

ריהוט לאולמות אירועים

אנו מודעים להתלבטויות ולצרכים שלכם. השקענו מחשבה ומשאבים רבים בייצור מגוון רהיטים למשרדשיכולים להתאים לכל סגנון – רציני, קליל, מודרני, קלאסי, לילדים, למבוגרים וכו'. אז אם אתם מתכננים לפתוח משרד, נשמח לעמוד לשירותכם בכל מה שקשור לייעוץ תכנון ואספקה של ריהוט משרדי איכותי ופונקציונאלי, בכל סגנון שתבחרו ושישרת אתכם עוד שנים רבות לשביעות רצונכם המלאה !!!