שמלות כלה 2014

התשובה תלויה בציפייתה של כל כלה: לרשותכן מגוון עשיר של שמלות כלה לפי טעם והעדפה אישיים במחירים שמעידים על פערים עצומים שעשויים להיאמד באלפי שקלים

ספק אם יש סוג נוסף של שמלות בפרט וביגוד בכלל שכרוך במחשבה, בתכנון, במאמץ ובתשלום כה גדולים כמו שמלות כלה. המבחר גדול ועשיר. בין השאר מוצעות גם שמלות יד שנייה במחיר מופחת למי שידה אינה משגת לשלם עבור שמלה יקרה ומהודרת.

 הבחירה קשה מסיבות שונות: קשה למצוא שמלה שתקלע לטעם ותהיה במחיר סביר. קשה למצוא מעצב   שיוכל לעצב שמלה שהחלום הקדים לעצב אותה ועשה זאת בכליל השלמות. קשה למצוא שמלות כלה שהן גם יפות וגם נוחות וגם ניתן להסיר מהן כתמים במהירות....

שמלות כלה 2014 אינן לבדן. עליהן נוספים פריטי לבוש ואביזרים נוספים, תכשיטים, נעליים תואמות, איפור מעצים ועוד. אם אתן רוצות למצוא שמלה שתהלום את הטעם ואת הציפייה שלכן, מומלץ לפנות למעצבי אופנה שמכירים היטב את השוק ואת תחושותיהן של כלות כשהן נדרשות לבחור בין שמלות שונות.

אם אתן עתידות להינשא באחד מבין מלונות דן (מלונות באילת בתל אביב, בחיפה) באולם או בגן אירועים, במושב, בקיבוץ, ביישוב קהילתי, בחורף, בקיץ, בסתיו או באביב- יהיו המקום והזמן של החתונה אשר יהיו, הכלה תמיד תרצה להיות לבושה בשמלה מיוחדת, מתואמת אישית למידותיה.

ביום המרגש בחייכן...

מעצבת שמלות כלה 2013 או 2014 תשמח לייעץ לכם, לשתף אתכם בניסיונה, להתאים לכן שמלה על פי מכלול הפרמטרים והשיקולים. ניסיון רב, רגישות ואהבה לאנשים בכלל וכלות בפרט הופכת אותה למעצבת מועדפת על רבים. כאשר כלה מסתובבת בין האורחים המוזמנים לחתונה היא ודאי רוצה להרגיש נוח, לכן ב עיצוב השמלה צריך להילקח בחשבון חופש התנועה, שהרי שום כלה אינה רוצה להרגיש כלואה וחנוקה בתוך שמלה, אשר הכלה חוששת שכל תנועה עלולה, חלילה, לפרום בה תפר.

זכותכן המלאה לייחד זמן ומחשבה וגם, כמובן, זמן בחיפוש אחר מקום שבו תעוצב שמלת הכלולות האולטימטיבית שלכם. רמז קל: כשאתן גולשות כאן ועכשיו אתן יכולות להפסיק לחפש. מצאתן.

 שמלות כלה 2013  הכנסו לצפיה בדגמי שמלות מרהיבות של המעצבת רינה בהיר