פרחים צור יגאל – הבחירה הטובה ביותר לחתונה שלכם

מה רבה ההתרגשות כשמגיעה העת של זוג צעיר המגיע לפרקו למסד את הקשר ביניהם, להצהיר על אהבתם זה בפני זו, לעיני הקהל האוהב ובפני האל כמובן. זהו אירוע מכונן, שיש לו השפעה רבה על החיים של כל אחד מבני הזוג, מעתה ועד שארית חייהם. ואירוע  שכזה הוא אינו דבר של מה בכך – הוא דורש תכנון, הקפדה על פרטים, קידום דברים רבים בעת ובעונה אחת בלי להזניח דבר – בעצם, מדובר במשימה שאינה קלה כלל וכלל.

הסוד לחתונה הכי טובה חבוי אצלכם

מאחר ומדובר בחתונה שלכם, חשוב לא לאבד את הראש ואת ההנאה שבדבר. זהו האירוע הכי חשוב בחייכם – חשוב שתיהנו ממנו. כמובן שיש את כל האלמנטים שברורים לכל שצריך לדאוג להם כשמפיקים חתונה – הקייטרינג, הצילום, המוסיקה ועוד ועוד. אך בתווך, חשוב לזכור את האורחים ולחשוב מה יכניס שמחה לנפשם ויעזור להם לשמוח איתכם מכל הלב.

הכניסו את יופיו המדהים של הטבע לחגיגת האהבה שלכם!


דבר אחד שכזה הוא פרחים. מנסי הטבע הגדולים, ששופעים ריח מתקתק ומשכר, ובאים בשלל גדלים, מינים וצבעים. קשה לחשוב על דקורציה אשר תואמת אירוע שנועד לחגוג ברית בין בני זוג יותר מאשר פרחים. פרחים צור יגאל מציע סידורי פרחים ברמה הגבוהה ביותר שיש, בין אם מדובר בזר לכלה, קישוט הרכב לחתונה שלכם, עיצוב חופות, סידורי פרחים ומה לא?


פרחים צור יגאל יכניסו את היופי, ההוד והפאר של הטבע הישר לאירוע שלכם ויהפכו את הערב לבלתי נשכח; ערב שאותו תנצרו בלבכם לתמיד. בכל ארץ ישראל היפה תוכלו למצוא פרחים נאים, אך רק פרחים אור יהודה יותירו אתכם מרוצים, שבעי רצון ושמחי לבב ביום ששייך רק לכם ולא לאף אחד אחר.


אצל פרחים אור יהודה תוכלו למצוא סידורים רבים ויפים בצורה יוצאת דופן – מתיבת מטמון המעוטרת ומלאה בוורדים אדומים כדם, דרך סידורי שולחן השזורים פרחים לבנים ובתוליים, ועד למעשה כל דבר שתוכלו להעלות על דעתכם, בעיצוב יד אמן שעושה כבוד רב לטבע במלוא תפארתו. מזל טוב!