מתלבט לגבי השתלת שיער לפני החתונה? רופא להשתלת שיער

כל מי שסובל מדילול שיער או נשירה משמעותית יודע כי התופעה אינה גורמת רק עוגמת נפש רבה אלא גם רגעים לא מעטים של מבוכה מול המראה ובחברתם של אחרים.
שיער דליל משול לשיער לא מטופח ומקנה לבעליו מראה מבוגר יותר גם כאשר מדובר בגבר צעיר בראשית שנות השלושים לחייו.
מרבית הגברים אשר סובלים מתופעת הנשירה בשיערם מתחילים עוד משנות ה30 לגלות ניצנים של תופעה זו המשפיעה באופן ניכר על המראה החיצוני שלהם ועל התחושה הפנימית.
ובכן, מתברר כי גם רוב הגברים מתחתנים בגילאים אלה ובאופן טבעי מעוניינים במראה החיצוני הטוב ביותר למאורע המרכזי והמרגש ביותר של חייהם.
נשירת שיער בחלקו הקדמי של הראש ובצדדים שלו הינה תופעה משותפת לגברים רבים ובעבר נהגו רבים להשלים עם מצבם ופשוט לגלח את שערות ראשם או לחבוש כובע כל הזמן.
כולנו מסכימים שחבישת כובע בחתונה שלך אינה פתרון מקובל ונחשבת לפתרון זמני בלבד המתאימה יותר ליום מאשר ללילה.
בשנים האחרונות קיימים טיפולים תרופתיים רבים שמתיימרים להעניק מענה נרחב לתופעת ההתקרחות. מסתבר שהם גם מלווים בתופעות לוואי לא פשוטות וצריך לקחת אותם זמן ממושך מאוד.
יחד עם זאת הולכת ונפוצה שיטה חדשה להשתלת שיער בה ניתן מענה לכל הסובלים מנשירה ולא מדובר במענה ביניים או מענה זמני אלא פשוט פתרון לבעיה המעיקה והמטרידה ביותר הנפוצה לגברים רבים ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר על גברים לפני חתונתם.
השתלת שיער בשיטה החדשה ד"ר שאלתיאל
שיטתה- FUE היא השיטה החדשה הזוכה להצלחה רבה בקרב מטופלים רבים. בשיטה זאת מסירים שערות המיועדות להשתלה אחת אחת לעומת השיטה המיושנת יותר הנקראת FUT בה נוהגים להוציא רצועתשיער שלמה המיועדת להשתלה. השיטה המיושנת והפחות טובה גורמת לצלקת נרחבת ומחייבת זמן החלמה אורך יותר בהשוואה לשיטה החדשה אשר אחד ממייסדיה הוא ד"ר שאלתיאל ששמו הולך לפניו בתחום זה ומקנה תוצאות טובות ביותר וטבעיות ומאופיינת בהליך מעט יותר ארוך אך עם זמן החלמה קצר וללא כל צלקת ולכן מיועדת במיוחד עבור גברים העומדים להתחתן ומחפשים את הפתרון הטוב ביותר לבעיית ההתקרחות שלהם.
אז אם אתה מתלבט לגבי השתלת שיער בשיטה החדשה לפני החתונה כדאי ומומלץ להתרשם ולהיווכח בעצמך מהתוצאות המדהימות אצל מטופלים אחרים ובכך להבין שמדובר בפתרון האופטימאלי ביותר עבורך.