שמלות כלה צבעוניות

שמלות כלה הן לבנות. זאת עובדה. אין פה מה להתווכח.
אפשר אולי להתחכם עם קצת קרם או שמנת, אבל בגדול, מדובר בשמלות לבנות לחלוטין.
למה? כי הצבע הלבן מעביר את המסרים האידיאליים עבור טקס חתונה. זה לא אנחנו קבענו, זה נקבע כבר לפני מאות ואלפי שנים, ואנחנו רק מכבדים את המסורת, ועושים את זה באהבה גדולה ובהסכמה.
יחד עם זאת, ככל שהחברה הופכת להיות יותר ליברלית, ישנן יותר דעות, ויותר טעמים שרוצים לשבור את המוסכמות, לצאת מהקופסה, ולנסות כיוונים חדשים. כיוון חדש יכול להיות למשל שמלות כלה בצבע ירוק, צבע אדום בוהק, צבע שחור או כל צבע אחר. השאלה היא האם זה באמת המקום שבו אנחנו צריכים לשבור מוסכמות, המקום שבו אנחנו רוצים להראות עד כמה אנחנו שונים ומיוחדים.
 בכל זאת, לצבע הלבן יש משמעות רבה בטקס החתונה, הוא גורם גם לנו עצמנו להרגיש בצורה מסויימת, וגם לכל האורחים המביטים בנו. האם הרצון לגוון, הרצון להיות מיוחדים צריך לבוא לידי ביטוי גם בטקס החתונה?

לבן שולט

יכול להיות שאתם חושבים שכן, ויכול להיות שאתם מתנגדים. בכל מקרה, העובדה היא שבעבר נעשו ניסיונות לא מעטים להכניס שמלות כלה צבעוניות אל השוק, וזה לא כל כך עבד.
תמיד אפשר למצוא כמה כלות שתהיינה מוכנות או אפילו תרצנה לנסות משהו חדש ושונה, אבל ברוב המכריע של המקרים זה פשוט לא עובד, הלבן הוא הצבע המתאים ביותר לטקס החתונה, וכך זה נשאר שנה אחרי שנה.
מעצבים מנסים לצאת מהקופסה, להביא משהו חדש, במעין ניסיון להרחיב את הישג ידם בשוק, לתפוס שוק חדש, להיות מובילים בשוק, להכניס גימיק חדש בשוק שיסייע להם במכירות. בהרבה תחומים זה עובד לא רע, אבל מסתבר שכאשר אנחנו מדברים על חתונה, על אהבה, על רומנטיקה ועל אינטימיות, זה נעשה הרבה יותר קשה לשחרר אותנו מהמסורת, וכנראה שגם בצדק.
אם זה בכל זאת מעניין אתכן, תוכלו לעשות חיפוש של שמלות כלה צבעוניות באינטרנט, ולראות האם זה יכול לעניין אתכן יותר מאשר השמלות הלבנות המסורתיות.