בחירת שמלות כלה הדרך להרגשה נעימה בחתונה

כיום ניתן בהחלט לשלב בין מראה יוקרתי והרגשה נוחה. בחירה נכונה של שמלת כלה ואביזרים יכולים לעזור לך לרקוד בנוחות כל הדרך עד לחופה. המאמר שלפנייך מציע כמה הצעות שיעזרו לך בכך. 

לא לוותר על שיק

כדי ליהנות בחתונה ולהצליח לרקוד בחופשיות מבלי להיות עסוקה בשמלה שלך עלייך לבחור שמלה שתתאים לגזרתך ושאת תרגישי בה הכי נוח. מי שאומר שנוחות פירושה לוותר על מראה נשי ונחשק טועה טעות מרה. כיום ניתן למצוא שמלות כלה בעיצובים שונים ומעניינים מבדים איכותיים שגם מחמיאים לגוף וגם נוחים מאד. כדאי לזכור שהמראה שלך מושפע מההרגשה שלך ולכן בחירה של שמלת כלה שאת לא מרגישה בה בנוח היא טעות איומה.

לבוא עם ראש פתוח

בבואך למדוד שמלות כלה כדאי לבוא בראש פתוח ולנסות למדוד כמה סוגים של דגמים. ייתכן מאד שתיארת את עצמך עם שמלה בעיצוב מסוים, אך דווקא גזרה אחרת או עיצוב שונה הם אלו שיחמיאו לך ובהם תרגישי הכי בנוח.

לא פעולה של מה בכך

ממש כמו בחירת שיש למטבח בחירת שמלת כלה אינה פעולה של מה בכך, ולכן יש להקדיש לה זמן, אך אל תגזימי במדידת שמלות כלה. עומס רב מדי עלול לבלבל אותך ולגרום לך להתקשות בבחירה. סביר להניח שלאחר שתמדדי כמה דגמים עיקריים תדעי פחות או יותר מהו הכיוון שאליו את הולכת ומכאן כל שנותר הוא לבחור את השמלה הספציפית.

נעליים

שמלת הכלה אינה שלמה בלי נעליים מתאימות. כלות רבות בוחרת נעליים עם עקב גבוה ומחודד כדי להיראות נשיות ושיקיות. אין שום פסול בכך, אולם יש לקחת בחשבון שאם את לא רגילה ללכת עם עקבים לא תיראי נשית ושיקית, אלא תיראי יותר כמו ברווז מקרטע. ההמלצה שלנו היא לבחור נעל נוחה ונשית שתוכלי להתהלך בה בחופשיות או לבחור שני זוגות נעליים, כך שלאחר החופה תוכלי לפזז בנוחות על רחבת הריקודים עם נעליים יפות ונוחות.

המחיר

מחירן של שמלות כלה יכול להיות גבוה מאד וברמות המחיר הגבוהות הן עלולות להזכיר מחירים של אבן קיסר יוקרתית ולכן מומלץ להחליט מראש על סכום שיוקצב לרכישת השמלה. ברור שגם מהתקציב את עלולה לחרוג, אולם באופן כללי אם קבעת מראש סכום סביר להניח שתחרגי ממנו רק במעט. 

המאמר נכתב תחת זכויות היצרים של בעל האתר