חליפות חתן 2015

חליפות חתן מתקדמות בשנת 2015

מה חסר לנו כשאנו מסתכלים על חליפות חתן 2015? האם גם לכם זה קורה? שאתם מסתכלים על החתן, ומרגישים שהוא מחוויר אל מול אורה ועורה וכסותה של הכלה?
שאתם בוהים בחתן מפזז על רחבת הריקודים, ומרגישים שמשהו חסר לו? שאתם מוצאים את עצמכם הוזים, נסחפים עם הדמיון למקומות בהם יש משהו שאתם יכולים לעשות עבורו בשביל לצאת מחוסר האונים שכפתה עליו החליפה שלו? לא מן הנמנע, שיש בעיה קשה בשוק הזה, שוק  חליפות חתן5. הבעיה היא עייפות החומר – והמדובר כאן הוא לא רק על עייפות החתן, וגם לא רק על עמידות החומר שממנו מורכבת החליפה, אלא עייפות ולאות שפשטו בכל – עד כדי לטישת עיניים מזוגגות בחתן, במחשבה התמימה שאילו זה היה תלוי בך – הוא היה נראה אחרת.

איך למצוא חליפת חתן 2015 

יש כמה דרכים לגרום לחליפות חתן, אפילו בשנת 2015, להיראות טוב. באמצעות מספר שינויים קלים, אפשר להפוך את החתן, ואת החתונה, למקור שמחה חזק וגדול יותר. ראשית חכמה, יש להבין שכל חתן לגופו. יש חתנים שהתברכו בגוף מרשים ושרירי, שחליפות החתן אך מסתירות וכולאות. יש חתנים שהתברכו (או לא בדיוק התברכו) בכרס עגולה וגדולה, כזאת שהציוויים החינוכיים מעזים לאסור בפרהסיה, וגם אם הציווי הזה שגוי, הרי שעדיין אנשים ינסו להסוות את כרסם. לחתן מהסוג הראשון, מן הראוי לתפור חליפה קצת יותר חושפנית, שכן אין כמו תרבות המין בישראל כדי לאלץ את החתן (שברוב המקרים לא יתנגד) להפוך לאובייקט מיני. במקרה השני, מן הראוי הוא לתפור חליפה רחבה יותר, שכן אין כמו תרבות המין בישראל כדי לגרום לאנשים – ואפילו לחתן ביום חופתו – להתבייש בגופם.

ואם החתן מקריח? אך ראוי ליצור עבורו, במסגרת חליפות חתן, כובע מיוחד ומתאים שיסתיר את הברק. אם החתן נמוך, כי אז ראוי לא פחות להתקין לו חליפה שבאה עם נעלי עקב שמעוצבות כנעלי גברים. ואם החתן פשוט – לא יעזור כלום – מכוער? אז, אנחנו בבעיה. אין טעם להתקין חליפת חתן מיוחדת – שכן חתן מכוער יישאר חתן מכוער.