בגדי חתן וחליפות לחתן

לעומת תחום שמלות הכלה שהולך ופורח ומציג עשרות דגמים חדשים ומרהיבים מדי שנה לשמלת הכלה הקלאסית והצחורה, חליפות לחתן הוא תחום חדש יחסית שרק לאחרונה החל לפרוח ולהביא שלל דוגמאות לחליפות ובגדי חתן.
בעבר, היה נהוג שהחתן לובש חליפה כהה לרוב בצבע שחור או כחול עם חולצה לבנה ועניבה ובזאת מסתכם הביגוד האופטימאלי חליפות חתן.
ואכן, עד היום בגדי החתן לא זכו לכבוד המגיע להם וטוב שהעניין הולך ומשתנה לטובה. היום, לרשות החתנים עומדות קולקציות שונות של בגדי חתן וחליפות חתן ולך, החתן, רק נותר לבחור לפי טעמך והעדפתך בענייני אופנה.
לכאורה, רוב החתנים של ימינו אינם מעדיפים להיראות רשמיים ולכן נראה גם בגדי גברים או בגדי חתן שונים שלאו דווקא מורכבים ממקטורן ומכנסיים אלא כל מיני ורסיות בדמות חולצה מיוחדת או מכנסיים ספורטיביים יותר שגורמים לחתנים של היום להיראות פחות אלגנטיים והרבה יותר אופנתיים.
כמובן, שיש תמיד חתנים שיעדיפו את החליפה המסורתית ולטובתם ייאמר שבתחום זה יש חליפות חתן 2012  בהרבה מאוד סגנונות שלא מזכירים את הסגנון המיושן של אז.
ניתן לראות חתנים רבים בלבן, כן זהו הטרנד החדש: חליפות חתן ובגדי חתן לבנים בדיוק כמו שמלת הכלה כי אין צבע יותר מתאים לתאר התחלה של חיים חדשים וטהורים המתחילים בחתונה כמו הצבע הלבן שמסמל טוהר, ניקיון והתחלה חדשה.
חליפות חתן ניתן גם להשכיר בימינו ולא רק לרכוש כפי שהיה נהוג בעבר כך שאם החתן מעדיף חליפה ייחודית שלא יהיה לה שימוש לאחר מכן, תמיד אפשר לשכור אותה.
כדי להתרשם, יוכלו החתנים להציץ באתרי האינטרנט הרבים שמציעים בגדי חתן וחליפות חתן ולמצוא מבין המבחר הרב את הסגנון המועדף עליהם.
הכלל החשוב הוא לבחור חליפה נוחה ולא מכבידה כדי שהחתן יוכל להרגיש נוח בתוכה ולנוע בחופשיות- בדיוק כפי שבוחרים שמלת כלה היות בבגדים האלו מסתובבים בני הזוג מהבוקר של יום החתונה ועד לשעות הקטנות של הלילה.
ולסיום, כלל לא פחות חשוב- יש לבחור חליפת חתן שתשקף את טעמו ואופיו של החתן כדי שלט ירגיש בחליפתו כבתוך תחפושת.
אז שיהיה בהצלחה!