איפור כלות

כלה מייחלת למראה המושלם ביום חתונתה זאת הרי ההזדמנות שלה להיראות הכי יפה וזוהרת לבושה בשמלת הכלה עליה חלמה משחר ילדותה.

הדבר המרכזי שתופס את מירב תשומת הלב של כולם הוא ללא ספק שמלת הכלה, אך מה שכולם לא יודעים הוא שגם האיפור ועיצוב השיער משחקים תפקיד לא קטן ביצירת המראה המושלם וההרמוני.

איפור שנעשה בקפידה על ידי ידיים מקצועיות הוא זה שעושה את ההבדל בין כלה מיוחדת לבין עוד כלה רגילה ללא שום קשר לשמלה אותה היא לובשת.

למעשה האיפור הוא כה חשוב ללוק הסופי ובמידה והא נעשה כראוי הוא זה שיקבע את המראה המושלם של הכלה.

הוא חייב להיעשות בהתאמה מלאה לכלה תוך התייחסות לשמלת הכלה שהיא לובשת.

במידה ושמלת הכלה היא גרנדיוזית ומפוארת ומאוד מנופחת אין להגזים עם האיפור וכמובן גם עם עיצוב השיער כדי לא ליצור מראה כבד ומגושם.

איפור כלות חייב להיות ולהיראות טבעי ולהדגיש את יופייה של האישה אך יחד עם זאת עליו להיות בולט אך מעודן ולא בולט וגס במיוחד. 

מעבר לכך שהוא צריך להיות תואם לאופי השמלה , איפור כלות חייב להיות מוקפד ואיכותי וכמובן עמיד בכל תנאי מזג אוויר.  הוא חייב להצטלם ולעבור בתמונות יפה אך גם לבלוט בעדינותו בסרט החתונה.

ולכן כאשר פונים למאפר כלות יש לוודא שאכן מדובר באיש מקצוע שמאחוריו עומד ניסיון עשיר באיפור כלות. 

רק בעל מקצוע בתחום זה יכול להביא את האיפור היצירתי והמיוחד ויחד עם זאת לשמור על כל ככלי איפור כלות הנדרשים לערב זה.

כמו בעיצוב שיער לכלות גם באיפור יש טרנדים ואופנות כאשר ישנן שתי מגמות בולטות: האחת, שאומרת כי יש לאפר את העיניים היטב ולשים את מירב הדגש עליהן כאשר בדרך כלל האיפור באזור זה הוא מראה מעושן ושפתיים מאופרות בעדינות, בגוונים טבעיים.

והמגמה השנייה באיפור כלות היא בדיוק להיפך: שפתיים מאופרות בקפידה בצבעים עזים כמו אדום ובורדו ועיניים מאופרות באופן הטבעי ביותר עם צלליות בגוון טבעי.